Kolik zemí navštívíš, tolikrát jsi člověkem

Kdo ještě nebyl v Řecku? My jsme s jeho návštěvou dlouho čekali a vybírali si, na kterém z těch krásných ostrovů se pustíme do prozkoumávání. Nejvíce doporučovaný ostrov byl Korfu, kam každoročně již několik let jezdí moje babička s dědou a zbožňují to tam. Po 9 dnech prozkoumávání toho nejzelenějšího ostrova, už víme, co si všichni pochvalovali....

Luky cestoval v květnu pracovně na Floridu a chtěl, abych jela s ním. Ačkoli jsem měla za týden na to poslední zkoušky, tak jsem po delším váhání souhlasila. Ze 7 dnů jsme 3 dny strávili cestováním a zbytek jsem proležela u bazénu s učením a Luky na konferencích.

V srpnu 2018 jsme s partou přátel vyrazili pod stany do rakouského městečka Schwarzenbach, které se nachází na břehu jezera Wolfgangsee. Počasí nám vycházelo krásně, takže jsme toho stihli spoustu. Na Rakousko a ty jeho jezera, to bylo něco na co jsem se fakt těšila!

V létě 2018 jsme se vydali na jih Portugalska do tzv. Algarve. Letěli jsme se společností Tap Air z Prahy a byl to jeden z nejlepších letů, co se servisu týče.

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu