Podzimní procházka podél Long Bay

17.05.2020

Po 55 dnech v karanténě jsme konečně vyjeli z naší bubliny

Sobotní oběd jsme se rozhodli strávit mimo Auckland v Long Bay national parku, a nebyli jsme jediní, kdo si chtěli vychutnat slunečnou sobotu v parku. Parkoviště bylo zaplněné, na trávě ležely skupinky lidí a po pláži pobíhali psi a děti, na koronavirus jakoby všichni už zapomněli.

Vyhlídli jsme si místo pod stromem s výhledem na oceán. Rozdělali jsme krabičky se sushi, které jsme si vyzvedli v místní restauraci, a vychutnali jsme si tak sobotní oběd za přítomnosti hladových a nedočkavých racků, kteří čekali až nám něco spadne do trávy.

Přes pláž jsme se vydali na krátký Coastwalk, který vedl podél skal východního pobřeží. 

Cesta vedla kolem luk a plání tak zelených, že jsem si musela promnout oči a ujistit se, že mě neklame zrak. Jak může být tráva tak jasně zelená v půlce podzimu? To je pro mě Novozélandská záhada, která dělá jejich přírodu tak nádhernou a magickou, v každém ročním období. :)

Podzimní atmosféru jsme pocítili až na konci naší procházky, kde jsme odpočívali pod zbarvenými stromy a padajícím listím. Tento Novozélandský podzim má svoje neskutečné kouzlo které nás v momentu pohltilo.

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu